Szampon do brody Steam Punk – Pan Drwal

Tym razem przychodzimy z szamponem, którego warto używać do mycia swojej brody. Jest bardzo wydajny, a dodatkowo ładnie się pieni. Co do zapachu to jest to połączenie korzennych przypraw z ziołowymi ekstraktami, a mówiąc po ludzku, jest do bardzo przyjemny, świeży zapach. Szampon sam w sobie ma działania nawilżające i przede wszystkim oczyszczające. Jest to produkt marki Pan Drwal, a z takich ciekawych informacji, to powstał on przy współpracy z Adamem Szulcem, ojcem polskiego barberstwa. Szampon do brody zawiera naturalne składniki, które pozostawiają dobrze oczyszczoną skórę pod zarostem i dokładnie wypielęgnowane włosy na twarzy. Jak wiadomo, włoski na twarzy, zarost posiada inną strukturę niż te na głowie, dlatego ten szampon przeznaczony jest specjalnie do zarostu. Mieszanka olejków, między innymi: olej jojoba, olej słonecznikowy, arganowy i wiele innych, które mocno odżywiają każdy włosek na twarzy. Produkt jest bardzo wydajny, gdyż wystarczy tylko kilka kropel, aby spienić całą brodę, nawet bardzo długą. Szampon jest odpowiednim produktem do codziennego użytku. Jest on dostępny o pojemności 150 ml. Jest w plastikowej butelce z wygodnym dozownikiem.

STOSOWANIE:

Moczymy skórę brody oraz brodę, następnie kilka kropel szamponu należy wlać na dłoń. Okrężnymi ruchami wmasowujemy szampon w skórę twarzy pod zarostem oraz w cały zarost. Następnie spłukujemy całość pod bieżącą wodą.

CENA:

Szampon do brody Steam Punk – Pan Drwal 150 ml –od 40 zł

SKŁAD:

Aqua, Potassium Cocoate, Potassium Oleate, Lauryl Betaine, Glycerin, Parfum, Benzyl Alcohol, Decyl Glucoside, Potassium Citrate, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Coumarin, Eugenol, Evernia Furfuracea Extract, Evernia Prunastri Extract, Potassium Palm Kernelate, Palm Kernel Acid, Limonene, Linalool

Steam Punk Szampon do brody

8

Zapach

8.9/10

Cena

7.5/10

Opakowanie

9.0/10

Aplikowanie

7.8/10

Skład

7.0/10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.