Sprawdzony fryzjer dla mężczyzn

Materiał zewnętrzny

Chociaż praktycznie każdy salon fryzjerski oferuje swoje usługi mężczyznom, to jednak panowie mają ogromny problem z tym, aby znaleźć naprawdę dobry punkt. W końcu coraz częściej mężczyźni chcą mieć ciekawe fryzury, więc nie chodzi wyłącznie o skrócenie włosów maszynką. Do tego dochodzi konieczność zadbania o brodę, a tego typu usługi powinien świadczyć jedynie doświadczony barber.

  1. Strzyżenie włosów męskich
  2. Polecany barber shop Poznań
  3. Popularne strzyżenie męskie

Gdzie zatem znaleźć dobrego męskiego fryzjera? Tego dowiesz się z naszego artykułu. Przy okazji będziesz mógł zapoznać się z najczęściej wybieranymi usługami, co ułatwi wybranie najlepszej opcji dla siebie. Zdecydowana większość panów, którzy zapisali się tu na strzyżenie włosów, potwierdza, że w przyszłości na pewno nie wybierze zwykłego fryzjera.

Strzyżenie włosów męskich

Przez długi czas męski Fryzjer Poznań Wilda kojarzył się tak naprawdę z szybkim podcięciem włosów lub skróceniem ich praktycznie na zero za pomocą maszynki. Trudno jednak oczekiwać, że przy takim podejściu uzyskany efekt spełniał oczekiwania bardziej wymagających klientów. Rozwiązaniem tego problemu jest profesjonalny barber, z którego usług można skorzystać, jeżeli wybierze się męski salon fryzjerski. Oprócz stylizacji włosów z wykorzystaniem nożyczek i maszynki można tu również zamówić golenie brody. Do tego dochodzi stylizacja brody, golenie brzytwą dla prawdziwego twardziela i wiele innych usług, z których słynie prawdziwe fryzjerstwo męskie. 

Barber Poznań

Polecany barber shop Poznań

Usługa wykonywana jest w taki sposób, aby zadowolenie klienta było zawsze na pierwszym miejscu. Potwierdzają to zresztą pozytywne opinie klientów, którzy skorzystali z punktu Barber Poznań. Warto również zauważyć, że jest to najlepszy wybór dla mężczyzn noszących długie włosy, które wymagają podcięcia przy użyciu nożyczek. Zatrudnieni tu barberzy w swojej pracy wykorzystują najlepsze produkty do włosów, dzięki czemu efekty ich pracy są nieporównywalnie lepsze niż to, co można uzyskać u konkurencyjnych fryzjerów. Nie trzeba nawet od razu zaczynać od regularnych wizyt, bo już po pierwszym razie będzie można zauważyć ogromną różnicę. Chociaż to wyjątkowe miejsce, jakim jest Motorcycles Barbershop, powstało przede wszystkim z myślą o panach, nic nie stoi na przeszkodzie, aby odwiedzić je razem z dzieckiem lub partnerką. Barberzy mogą przeprowadzić modne strzyżenie dziecka lub zająć się mistrzowskim strzyżeniem oraz modelowaniem damskich włosów. Warto również wspomnieć o wyjątkowym klimacie, jaki panuje w salonie. Już od samego wejścia mężczyźni mogą poczuć, że w końcu znaleźli się w miejscu stworzonym i urządzonym specjalnie z myślą o ich potrzebach. 

Motorcycles Barbershop - Golenie brzytwą

Popularne strzyżenie męskie

Cena usługi strzyżenia zależy od tego, czy chodzi wyłącznie o włosy, czy też modelowana będzie również broda. Standardowe strzyżenie męskie kosztuje obecnie 70 złotych, natomiast na trymowanie brody trzeba wydać zaledwie 60 zł. Najbardziej opłaca się skorzystać z pakietu, dzięki czemu w cenie 110 złotych można mieć tuning włosów i brody. Doświadczony golibroda, który będzie zajmował się strzyżeniem, potrafi zaproponować ciekawą fryzurę pasującą do każdego klienta. Najlepiej więc już teraz umówić się na dogodny termin i przekonać się, że kilkadziesiąt minut spędzonych na fotelu barberskim może całkowicie odmienić styl. Nowa fryzura będzie nie tylko starannie wykonana, ale też zgodna z aktualną modą. Przy okazji można uzyskać wiele przydatnych porad na temat pielęgnacji włosów oraz zarostu, co przyda się wielu mężczyznom, którzy chcą zapuszczać brodę.

Fryzjer Poznań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.