Pomada wodna J&L Pomade Na Fali

Kolejna pomada od polskiej firmy J&L Pomade. Opisywaliśmy już pomadę woskową J&L, a tym razem mamy produkt oparty na wodzie. Pomada o mocnym cytrusowym zapachu, który jest wyczuwalny od otworzenia puszeczki. Jest to intensywny zapach, który dominuje na włosach. Nie wiem jak Ty, ale my wolimy delikatniejsze zapachy, które giną w ciągu dnia. Ten czuliśmy cały dzień, ale to kwestia przyzwyczajenia.  Produkt dostępny jest w aluminiowej puszcze z odkręcanym wieczkiem. Na wierzchu jest kolorowa grafika, która jest już znakiem firmy J&L. Firma stworzona jest w stylu lat 70., dużo kolorów i przede wszystkim ulizane fryzury z dużą ilością wosku. Fajny pomysł na prezent od dziewczyny dla chłopaka, albo zrób sobie sam. Firma wysyła pomady w ciekawym kartoniku – wygląda kozacko.
Jak wiemy, wracają stare style do mody dlatego też możemy korzystać z pomad bazujących na wosku pszczelim czy olejkach. Tą pomadę producent zaleca używać na krótkich włosach, ale spokojnie można ją wykorzystać na dłuższych włosach. Polecamy do takiej fryzury jak slicked back czy side part. Pomada ma lekki chwyt i jest mocno nabłyszczająca. Najlepiej wykorzystywać ją do lekkich fryzur. Jeżeli chodzi o stosowanie, to najważniejsza sprawa – nie należy nakładać dużej ilości produktu, może to obciążyć włosy i będzie to wyglądać dosyć żle. Z produktu korzystamy według własnych upodobań.

STOSOWANIE:

Niewielką ilość pomady nabieramy na dłoń i rozcieramy między nimi. Następnie wcieramy pomadę we włosy i układamy według uznania. Polecamy wetrzeć we wszystkie włosy, nie tylko zrobić „skorupkę”. Włosy będą luźne, fajnie nabłyszczone i delikatnie utrzymają się na swoim miejscu.

CENA:

#NAFALI Pomada Wodna J&L  100 ml – 49 zł

Znajdziecie ją w sklepie Afterbarber.pl

SKŁAD:

Aqua, Petrolatum, Vitis vinifera Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Polysorbate – 60, Cera Alba, Parfum

#nafali Pomada Wodna

6.5

Zapach

4.9/10

Cena

6.8/10

Opakowanie

8.0/10

Połysk

9.0/10

Wytrzymałość

4.0/10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.