Fryzury męskie 2020/2021

Chcesz zobaczyć modne fryzury na rok 2019? Tu mamy dla Ciebie dawkę inspiracji. Jeżeli chcesz odświeżyć swój wygląd, a może chcesz całkiem zmienić styl? Sprawdź, które fryzury będą do Ciebie pasować. Oczywiście staramy się, aby każdy znalazł coś dla siebie. Przedstawiamy krótkie fryzury męskie, mocniejsze cięcia oraz te klasyczne, dłuższe włosy czy fryzury z przedziałkiem. Czekaj..widzisz to? Jesteś tu, to oznacza, że interesujesz się jakąś wyszukaną męską fryzurką. Świetnie! Cieszymy się, że Polacy coraz częściej zwracają uwagę na swój wygląd, na swoje włosy, na swój zarost. Dlatego właśnie tu znajdziesz kilka inspiracji dla swoich włosów. Wspaniałe fryzury zaczynają się od krótkich boków, długich włosów i szerokiej gamy stylizacji od potarganych i chaotycznych po gładkie i lśniące. W połączeniu z krótkimi, średnimi i długimi włosami na górze głowy, mężczyźni mogą stylizować włosy według własnych upodobań. Mamy szeroki zakres opcji wyglądu. Po kilku zabiegach, myciach, uczesaniu wspaniałe fryzury zamieniają się w przyzwoite fryzury. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ten zbiór najlepszych stylów fryzur w tym roku. Jesteśmy pewni, że coś dla siebie wybierzesz, lub znajdziesz inspiracje i Twój barber wykona cuda na Twoich włosach.

Krótkie fryzury męskie czy długie?

Jak wygląda „Fryzura Cezara”, czyli French Crop, a może Buzz Cut? Czyli bardzo krótkie cięcia, które pasują do dojrzałych twarzy, okrągłej głowy i miejskiego stylu. To wszystko chcemy właśnie tu pokazać. Również fryzury z dłuższymi włosami, takie jak Pompadour 2019 czy UnderCut. Co roku zmienia się moda, nawet klasyczna fryzura „na drwala” czy „wikinga” ewoluuje i zmienia się. Warto dopasować włosy do swojej sylwetki, owalu twarzy czy stylu ubierania.
Niezależnie od tego co do Ciebie pasuje, potrzebne są również kosmetyki, które ułatwią pielęgnację włosów, a także ich stylizację. Zapytaj swojego barbera lub sprawdź w opisie czy opiniach, czy sprzedaje kosmetyki do włosów i brody. Może on coś zaproponuje? Jeżeli wolicie wypróbować produkty z drogerii, też będziemy przedstawiać najlepsze, najciekawsze oferty, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Przede wszystkiem krótkie fryzury w 2019 roku to wysoko wycięte i wąskie. Takie włosy są praktyczne, stylowe i łatwe do uzyskania. Takie włosy inspirowane są stylami strzyżenia wojskowego sięgającymi wieków. Są to wysoko wycięte włosy z delikatnymi przejściami na długości. Chociaż nie jest to najbardziej wszechstronna fryzura pod względem stylizacji, wojskowy styl  nadrabia minimalizm dzięki zapewnieniu chłopcom niewielkiej konserwacji i funkcjonalnej fryzury. Od profesjonalistów po sportowców wysokie cięcia są najlepsze dla tych, którzy chcą przyciąć włosy, ale nie podoba im się „jeżyk” lub  ogolona głowa.

Katalog fryzur męskich

Najlepsze prace naszych poznańskich barberów i fryzjerów męskich też tu znajdziecie. Idealne cięcie brody i wąsa, o tym też trzeba pamiętać. Więc brodacze też znajdą tu ciekawe propozycje na stylizacje swojego zarostu.

Włosy w stylu wojskowym w 2020 roku.

Taka fryzura składa się z przyciętych włosów wokół boków głowy z dłuższymi włosami na górze. Ogólnie rzecz biorąc, najlepiej Buzz Cut wygląda na ciemnych włosach, kiedy widać ten kontrast między górą a dołem głowy. Jest efekt blaknięcia włosów. Twoje włosy na bokach są mocno wycięte o długości 0 do 3 mm, włosy na górze są dłuższe w rozmiarze od 3 do 5. Aby utrzymać takie włosy niewiele potrzebujemy, można korzystać ze specjalnych produktów do stylizacji włosów np. pomad i past do włosów. Mimo że takie włosy są od razu gotowe do wyjścia, to nie zaszkodzi im skorzystanie z produktów do włosów. Nadasz im wtedy odrobinę blasku i utrzymasz gładszy, bardziej stylowy wygląd, którym możesz chwalić się w pracy lub w trakcie życia towarzyskiego. Możesz również użyć kosmetyku aby nadać chaosu swoim włosom w klasycznym French Crop.

 

krótkie fryzury meskie 2019

 

Długie włosy na górze i krótkie boki. Jak czesać fryzury męskie?

Dłuższe włosy na szczycie głowy i krótkie boku pozostają modnym, eleganckim wyborem fryzur dla każdego faceta zorientowanego na styl. Dodatkowa długość to głowinie wyzwanie stylizacyjne. Takie fryzury są dla mężczyzn, które mają trochę czasu i energię, aby każdego dnia stylizować swoje włosy. W takich przypadkach najczęściej wybieramy różnego rodzaju „zaczeski” do tyłu. Aby to zrobić należy użyć suszarki i pomady do włosów lub wosku. Nakładamy równomiernie produkt do stylizacji, a następnie korzystając z akcesoriów do włosów typu szczotka suszymy i układamy włosy w odpowiednim kierunku. Następnie używając palców przeczesujemy włosy i układamy jak chcemy każdy kosmyk.

Elegancka, schludna i wyrafinowana forma takich zaczesek, czyli Quiffa to Pompadour. Jest jedną z najbardziej popularnych fryzur w modzie męskiej. Sama fryzura jest bardzo podobna do fryzury z krótkimi bokami i długą górą. Jednak nowoczesny pompadour jest łączony z mocnym podcięciem, aby nadać mu bardziej ostry wygląd bez naruszania linii tego w stylu vintage.

 

Przy jeszcze dłuższych włosach u góry głowy zaleca się fryzurę Slicked Back. Jeżeli masz podłużną głowę to spokojnie możesz nosić takie włosy na płasko, jednak przy bardziej okrągłych twarzach zalecamy delikatne postawienie przodu i zaczesanie do tyłu. W tym typie fryzury wykorzystaj mocny produkt np SUPERHOLD POMADE.